وبلاگ سید محمد غفاریان

مرد را دردی اگر باشد خوش است ، درد بی دردی علاجش آتش است ... (مجذوب تبریزی)

وبلاگ سید محمد غفاریان

مرد را دردی اگر باشد خوش است ، درد بی دردی علاجش آتش است ... (مجذوب تبریزی)

به وبلاگ سید محمد غفاریان خوش آمدید. من دانشجوی مقطع دکتری رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستم. در این وبلاگ من نظرات، دانش و تجریبات شخصی خودم در حوزه های مختلف از جمله دنیای فناوری اطلاعات و مباحث کامپیوتری، باورهای مذهبی و موضوعات سیاسی-اجتماعی را منتشر خواهم کرد. به امید آنکه این مطالب مورد استفاده دیگران نیز قرار گیرد.

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

آخرین مطالب

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۲ ثبت شده است

بسم رب الحسین

پس از انقلاب اسلامی در ایران، شانزدهم آذرماه بطور رسمی به عنوان روز ملی دانشجو نامگذاری شد و بر این اساس هر سال در این روز مراسم‌هایی در دانشگاه‌های مختلف کشور به منظور بزرگداشت آن برگزار می‌گردد و گاهی با توجه به شرایط سیاسی کشور، دستخوش وقایع متفاوتی شده است. اما واقعا شانزدهم آذر باید در دانشگاه‌ها چطور باشد؟ یک ۱۶ آذر خوب چگونه است؟ برای پاسخ به این سؤال یک مرور تاریخی درباره ریشه و علت نامگذاری این روز به عنوان روز ملی دانشجو می‌تواند راهگشا باشد.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۲ آذر ۹۲ ، ۱۷:۲۷
سید محمد غفاریان

بسم رب الحسین


وقتی حدود دو هفته پیش (یعنی 24 نوامبر) توافقنامه ژنو میان دکتر ظریف و نمایندگان کشورهای 5+1 امضاء و در پی آن اخبار و متن آن منتشر شد و واکنش شخصیت های مختلف، بخصوص واکنش رئیس جمهور محترم را مشاهده کردم خیلی حرف داشتم که بدلیل مشغله های تحصیلی فرصت نشد نظراتم را در این باره مکتوب کنم. اما الحمدلله امروز این فرصت دست داد ...


۳ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ آذر ۹۲ ، ۱۵:۴۴
سید محمد غفاریان